Училище Отец Паисий - гр. Силистра
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Любими цитати от филми и книги

Go down 
+2
Katy ^
cruel serenity
6 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
cruel serenity
only happy when it rains.
only happy when it rains.
cruel serenity


Female
Брой мнения : 3943
Възраст : 28
Репутация : 14
Потребителски точки : 34
Registration date : 08.08.2008

Character sheet
Име: Поля Калън
Клас:

Любими цитати от филми и книги Empty
ПисанеЗаглавие: Любими цитати от филми и книги   Любими цитати от филми и книги Icon_minitime9th Август 2008, 7:38 pm

Айде, кои са любимите ви реплики от филми и книги?

Мулен Руж написа:
Единственото нещо,което някога ще научиш,е просто да обичаш и да бъдеш обичан.
Карибски пирати написа:
-Светът е толкова малък...
-Не. Светът не е малък...просто в него вече е останало много малко място за живеене!


Мечо Пух написа:
-Как си?
-А ти как си?-попита Мечо Пух
Ийори поклати глава.
-Немного как - отвърна той. - Май доста отдавна не съм бил как.
-Леле-мале-каза Пух.-Много съжалявам за това...
"То" написа:
Може би изобщо не съществуват добри и лоши приятели... може би просто има приятели, хора, които се застъпват за теб, когато страдаш и ти помагат да не си толкова самотен. Може би заради тях винаги си струва да се боиш, да се надяваш, да живееш. И дори да умреш, ако трябва. Няма добри приятели. Няма лоши приятели. Има само хора, с които желаеш да бъдеш, не можеш да не бъдеш: хора, които изграждат дома си в сърцето ти.
Хари Потър и Орденът на феникса написа:
-Имел - пророни Чо и посочи тавана над главата му.
- Да - каза Хари. Устата му беше много пресъхнала. - Но сигурно гъмжи от наргъли.
- Какво е това наргъли?
- Нямам представа - призна си той. - Чо се бе доближила още малко. Сякаш някой бе направил на мозъка му зашеметяващо заклинание. - Питай Луда. Искам да кажа, Луна.
Чо издаде странен звук. Нещо средно между хлип и смях. Сега бе още по-близо до Хари. Той можеше да приброи луничките по носа и.
- Наистина те харесвам, Хари.
Той не бе в състояние да мисли. По тялото му плъзна тръпка, която сковаваше всичко у него - ръцете, краката, мозъка.
Чо вече бе прекалено близо. Хари можеше да види всяка сълза, блещукаща по миглите и...

Това, естествено, е малка част от любимите ми откъси, но ако почна да пиша всички ще са ми нужни години...
Върнете се в началото Go down
Katy ^
SOULFLY
Katy ^


Female
Брой мнения : 2502
Възраст : 29
Местожителство : on the top of the world
Хумор : cool =)
Репутация : 1
Потребителски точки : 284
Registration date : 09.08.2008

Character sheet
Име: Катерина Минчева
Клас: 7 а!

Любими цитати от филми и книги Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати от филми и книги   Любими цитати от филми и книги Icon_minitime10th Август 2008, 4:31 pm

Ромео и Жулиета:

"О, Ромео, обичам те! " 010
Върнете се в началото Go down
cruel serenity
only happy when it rains.
only happy when it rains.
cruel serenity


Female
Брой мнения : 3943
Възраст : 28
Репутация : 14
Потребителски точки : 34
Registration date : 08.08.2008

Character sheet
Име: Поля Калън
Клас:

Любими цитати от филми и книги Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати от филми и книги   Любими цитати от филми и книги Icon_minitime10th Август 2008, 6:17 pm

001 Ооо не, тва ме уби 001
Всякакви такива реплики от рода на "Оооо, Стивън, обичам те!" ми звучат ужасно смешно 015
Върнете се в началото Go down
fergie_fen
Админ'
Админ'
fergie_fen


Male
Брой мнения : 2060
Възраст : 28
Местожителство : na ZemQta xd
Хумор : hahahahahahahahahahahahaha no!
Репутация : 1
Потребителски точки : 65
Registration date : 09.08.2008

Character sheet
Име: KaLiiiiн@
Клас: VIa_klas

Любими цитати от филми и книги Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати от филми и книги   Любими цитати от филми и книги Icon_minitime11th Август 2008, 11:57 pm

е това от мулен руж мн мн ми хареса
Върнете се в началото Go down
http://www.album.bg/break_the_sun
Katy ^
SOULFLY
Katy ^


Female
Брой мнения : 2502
Възраст : 29
Местожителство : on the top of the world
Хумор : cool =)
Репутация : 1
Потребителски точки : 284
Registration date : 09.08.2008

Character sheet
Име: Катерина Минчева
Клас: 7 а!

Любими цитати от филми и книги Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати от филми и книги   Любими цитати от филми и книги Icon_minitime12th Август 2008, 12:09 am

На мене ми харесва много от Хари Потър! Който е гледал филма знае каква беше целувката последвала от този разговор! =)
Върнете се в началото Go down
cruel serenity
only happy when it rains.
only happy when it rains.
cruel serenity


Female
Брой мнения : 3943
Възраст : 28
Репутация : 14
Потребителски точки : 34
Registration date : 08.08.2008

Character sheet
Име: Поля Калън
Клас:

Любими цитати от филми и книги Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати от филми и книги   Любими цитати от филми и книги Icon_minitime13th Август 2008, 3:07 pm

Само дето целувката не струваше... петият филм е баси боклука... 004
Върнете се в началото Go down
Katy ^
SOULFLY
Katy ^


Female
Брой мнения : 2502
Възраст : 29
Местожителство : on the top of the world
Хумор : cool =)
Репутация : 1
Потребителски точки : 284
Registration date : 09.08.2008

Character sheet
Име: Катерина Минчева
Клас: 7 а!

Любими цитати от филми и книги Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати от филми и книги   Любими цитати от филми и книги Icon_minitime14th Август 2008, 8:23 pm

Да, прави си! Абе то книгата си е книга! Не можеш да я сравниш с филм! И наистина петия филм е излагация! =(
Върнете се в началото Go down
fergie_fen
Админ'
Админ'
fergie_fen


Male
Брой мнения : 2060
Възраст : 28
Местожителство : na ZemQta xd
Хумор : hahahahahahahahahahahahaha no!
Репутация : 1
Потребителски точки : 65
Registration date : 09.08.2008

Character sheet
Име: KaLiiiiн@
Клас: VIa_klas

Любими цитати от филми и книги Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати от филми и книги   Любими цитати от филми и книги Icon_minitime17th Август 2008, 2:45 am

защо бе мен ме радва! 006
Върнете се в началото Go down
http://www.album.bg/break_the_sun
LittLe MiSs`
friend
LittLe MiSs`


Female
Брой мнения : 538
Възраст : 28
Местожителство : silistra city :D
Хумор : СвеЖ :)
Репутация : 0
Потребителски точки : 0
Registration date : 09.08.2008

Character sheet
Име: Vaлenтina
Клас: 6 a (hapPy)

Любими цитати от филми и книги Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати от филми и книги   Любими цитати от филми и книги Icon_minitime17th Август 2008, 3:47 am

One tree hill:

BROOKE:HE SAID HE JUST WANTS TO BE FRIENDS... 010

PAYTON:I WANNA DRAW SOMETHING ,THAT MEANS SOMETHING TO SOMEONE!...
NAYTON:JUST YOU AND ME HALES... ALWAYS AND FOREVER 009

LUCAS:IM THE GAY FOR YOU BROOKE DAVIS...
Върнете се в началото Go down
http://album.bg/valss
fergie_fen
Админ'
Админ'
fergie_fen


Male
Брой мнения : 2060
Възраст : 28
Местожителство : na ZemQta xd
Хумор : hahahahahahahahahahahahaha no!
Репутация : 1
Потребителски точки : 65
Registration date : 09.08.2008

Character sheet
Име: KaLiiiiн@
Клас: VIa_klas

Любими цитати от филми и книги Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати от филми и книги   Любими цитати от филми и книги Icon_minitime18th Август 2008, 11:55 pm

брау на тях!
Върнете се в началото Go down
http://www.album.bg/break_the_sun
Katy ^
SOULFLY
Katy ^


Female
Брой мнения : 2502
Възраст : 29
Местожителство : on the top of the world
Хумор : cool =)
Репутация : 1
Потребителски точки : 284
Registration date : 09.08.2008

Character sheet
Име: Катерина Минчева
Клас: 7 а!

Любими цитати от филми и книги Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати от филми и книги   Любими цитати от филми и книги Icon_minitime19th Август 2008, 12:07 am

LittLe MiSs` написа:
One tree hill:

BROOKE:HE SAID HE JUST WANTS TO BE FRIENDS... 010

PAYTON:I WANNA DRAW SOMETHING ,THAT MEANS SOMETHING TO SOMEONE!...
NAYTON:JUST YOU AND ME HALES... ALWAYS AND FOREVER 009

LUCAS:IM THE GAY FOR YOU BROOKE DAVIS...


И на мене тея много ми харесват, ама най-много ме радва казаното от Лукас. Даже днеска гледах за кой път серията, в която го казва! =)
Върнете се в началото Go down
cruel serenity
only happy when it rains.
only happy when it rains.
cruel serenity


Female
Брой мнения : 3943
Възраст : 28
Репутация : 14
Потребителски точки : 34
Registration date : 08.08.2008

Character sheet
Име: Поля Калън
Клас:

Любими цитати от филми и книги Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати от филми и книги   Любими цитати от филми и книги Icon_minitime1st Октомври 2008, 11:53 pm

ОМГОМГОМГОМГ!
Как може да не съм сложила новия си най-любим цитат?

"Eclipse" написа:
Ако всичко ставаше така, както исках, щях да прекарвам голяма част от времето си да целувам Едуард. Никога не бях изживявала подобно нещо, което да може да се сравни с чувството от студените му устни, мраморно силни, но все така нежни, които да се движат заедно с моите.
Не получавах често това, което искам.
Така че се изненадах, когато пръстите му сами се преплетоха в косата ми, като задържаха лицето ми към неговото. Ръцете ми се сключиха зад шията му и ми се прииска да бях по-силна – достатъчно силна, за да го държа като затворник тук. Едната му ръка се спусна надолу по гърба ми, като ме притисна по-силно срещу твърдите си гърди. Дори и през пуловерът му, кожата му бе достатъчно студена, за да ме накара да потреперя – това бе трепет на удоволствие, на щастие, но ръцете му започнаха да се отпускат в отговор.
Знаех, че имам около три секунди преди той да въздъхне и да се отдръпне леко назад, като каже нещо от сорта на, че е рискувал достатъчно животът ми този следобед. Като се възползвах възможно най-много от последните ми секунди, аз се притиснах още по-силно към него, напасвайки тялото си по неговото. Върхът на езикът ми проследи извивката на долната му устна – беше безукорно гладка, сякаш бе полирана, а вкусът...
Той отдръпна лицето ми от неговото, като разхлаби хватката ми с лекота – вероято дори не бе осъзнал, че използвам цялата си сила.
Той се засмя кратко, с нисък, гърлен звук. Очите му бяха ярки от възбудата, която той толкова строго контролираше.
- Ах, Бела. – Той въздъхна.
- Бих казала, че съжалявам, само че не е така.
- А аз би трябвало да съжалявам за това, че ти не съжаляваш, но и при мен не е така. Може би трябва да отида да седна на леглото.
Издишах замаяно.
- Щом смяташ, че е нужно...
Той се усмихна с кривата си усмивка и се откопчи от мен.
Върнете се в началото Go down
bunny ^^
i like to move it move it 1fkors!
bunny ^^


Female
Брой мнения : 2150
Възраст : 27
Местожителство : Las Silistra
Хумор : Тролски XD
Репутация : 0
Потребителски точки : 495
Registration date : 10.08.2008

Character sheet
Име: Йола
Клас:

Любими цитати от филми и книги Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати от филми и книги   Любими цитати от филми и книги Icon_minitime3rd Октомври 2008, 12:13 am

ЛИндзи:Peyton is a Bitch!
Peyton:Your mum is a bitch!

dies
Върнете се в началото Go down
bunny ^^
i like to move it move it 1fkors!
bunny ^^


Female
Брой мнения : 2150
Възраст : 27
Местожителство : Las Silistra
Хумор : Тролски XD
Репутация : 0
Потребителски точки : 495
Registration date : 10.08.2008

Character sheet
Име: Йола
Клас:

Любими цитати от филми и книги Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати от филми и книги   Любими цитати от филми и книги Icon_minitime3rd Октомври 2008, 12:21 am

Lindsey:my name is Peyton fake blond peyton i don`t have a boyfriend cus i`m an a Bitch Suspect

Peyton:Her name is Lindsey mine face Lindsey her boyfriend proporse to me first with the very same riiiing! Suspect 025
Върнете се в началото Go down
cruel serenity
only happy when it rains.
only happy when it rains.
cruel serenity


Female
Брой мнения : 3943
Възраст : 28
Репутация : 14
Потребителски точки : 34
Registration date : 08.08.2008

Character sheet
Име: Поля Калън
Клас:

Любими цитати от филми и книги Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати от филми и книги   Любими цитати от филми и книги Icon_minitime18th Октомври 2008, 6:57 pm

- Хубави сте, но сте празни - продължи малкият принц. - За вас не може да се умре. Разбира се, случаен минувач би помислил, че моята роза прилича на вас. Но тя сама е много по-важна от вас всичките, защото тъкмо нея поливах. Защото тъкмо нея поставях под стъклен похлупак. Защото тъкмо нея пазех с параван. Защото тъкмо върху нея убих гъсениците (освен две-три, за пеперуди). Защото тъкмо нея слушах да се оплаква, да се хвали и дори понякога да мълчи. Защото е моята роза.

Ето моята тайна. Много е проста: истински се вижда само със сърцето. Същественото е невидимо за очите.
Малкият Принц , Екзюпери



Ако ти живееш сто години, аз искам да живея сто години без един ден, така че никога да не живея без теб.
Алън Александър Милн , Мечо Пух
Върнете се в началото Go down
cruel serenity
only happy when it rains.
only happy when it rains.
cruel serenity


Female
Брой мнения : 3943
Възраст : 28
Репутация : 14
Потребителски точки : 34
Registration date : 08.08.2008

Character sheet
Име: Поля Калън
Клас:

Любими цитати от филми и книги Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати от филми и книги   Любими цитати от филми и книги Icon_minitime22nd Октомври 2008, 12:04 am

Йъп. Здрач.

"So that's it. You won't sleep with me until we're married"
"Technically, I can't ever sleep with you"
I rolled my eyes " Very mature, Edward"

Еди и Белз Любими цитати от филми и книги 439782

"Before you, Bella, my life was like a moonless night. Very Dark, but there were stars--points of light and reason...And then you shot across my sky like a meteor. Suddenly everything was on fire; there was brilliancy, there was beauty. When you were gone, when the meteor had fallen over the horizen, everything went black. Nothing had changed, but my eyes were blinded by the light. I couldn't see the stars anymore. And there was no more reason for anything."
Едуард

"Fall down again, Bella?"
"No, Emmett. I punched a werewolf in the face."

Емет и Бела ;]

"What Do I Look Like? The Wizard Of Oz? You Need A Brain? You Need A Heart? Go
Ahead. Take Mine. Take Everything I Have."

Джейкъб <3

"Life sux, and then you die.
Yeah, I should be so lucky"
Джейкъб ъгейн <33

For once, Edward was speechless.
"So let's both just be hopeful, all right?" I suggested. "Not that it matters. If you stay, I don't need heaven."
He got up slowly, and came to put his hands on either side of my face as he stared into myeyes.
"Forever," he vowed, still a little staggered.
"That's all I'm asking for," I said, and stretched up on my toes so that I could press my lips to his.

Ех, Едуард и Бела <3

"Time passes. Even when it seems imposible. When each tick of the second hand aches like the pulse of blood behind a bruise. It passes unevenly in strange lurches and dragging lulls, but pass it does. Even for me."
Бела <3 Тази част от историята е толкова трогателна, че просто...

"I like the night. Without the dark, we'd never see the stars."
Бела
Върнете се в началото Go down
cruel serenity
only happy when it rains.
only happy when it rains.
cruel serenity


Female
Брой мнения : 3943
Възраст : 28
Репутация : 14
Потребителски точки : 34
Registration date : 08.08.2008

Character sheet
Име: Поля Калън
Клас:

Любими цитати от филми и книги Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати от филми и книги   Любими цитати от филми и книги Icon_minitime7th Януари 2009, 2:27 am

"Земята се върти, това е всичко. Можеш да се въртиш заедно с нея или пък да спреш, за да протестираш, в резултат на което да бъдеш изхвърлен от движението и."
"Мъртвата зона"
Стивън Кинг


"Ангелите може да се спасят от вечни мъки, но хората са по-малко щастливи и за тях адът е винаги близо."
"Очите на дракона"
Стивън Кинг


"Сам. Да, това беше думата, най-ужасната дума. Думата "убийство" бледнее пред нея, а думата "ад" е просто жалък синоним."
"Сейлъмс Лот"
Стивън Кинг
Върнете се в началото Go down
cruel serenity
only happy when it rains.
only happy when it rains.
cruel serenity


Female
Брой мнения : 3943
Възраст : 28
Репутация : 14
Потребителски точки : 34
Registration date : 08.08.2008

Character sheet
Име: Поля Калън
Клас:

Любими цитати от филми и книги Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати от филми и книги   Любими цитати от филми и книги Icon_minitime11th Януари 2009, 1:29 am

Смъртта се крие навсякъде: в пакетчето фъстъци за двайсет и пет цента, в пакета цигари. Той е на поста си двайсет и четири часа в денонощието, очите му са приковани към мониторите в контролната зала, откъдето наблюдава всички проходи между земния живот и отвъдния свят. Замърсени спринцовки, отровни бръмбари, съборени от вятъра кабели с високо напрежение, горски пожари. Профучаващи през натоварените кръстовища младежи на летни кънки, които помитат невинните дечица. Когато влезете във ваната, за да вземете душ, Оз влиза заедно с вас. „Правете икономия — взимайте душ заедно с някой приятел“. Когато се качвате на самолет, пак той поема бордовата ви карта. Оз е във водата, която пиете, в храната ви. Когато сам и изплашен се провикнете в мрака: „Кой е там?“, дочувате неговия отговор: „Не бой се, старче, това съм аз. Здрасти, как си? А, имаш рак на дебелото черво, така ли? Какъв кеф, приятелю! Септицемия? Левкемия! Атеросклероза! Коронарна тромбоза! Енцефалит! Остеомиелит! Хей, хей, всички дружно да вървим! Наркоманът, който чука на вратата ви, стиснал нож в ръката си. Телефонът, който звъни 5 посред нощ. Кървав бульон в клетките на акумулатор на изходната рампа на автомагистралата в Северна Каролина. Пълни шепи с таблетки — хайде глътни ги! Странният синкав цвят на ноктите на хора, умрели от задушаване — в отчаяната си борба за оцеляване, мозъкът изсмуква всяка капчица останал кислород, включително този от живите клетки под ноктите. «Здравейте, приятели, казвам се Веуикият и стуашен Оз, но можете да ме наричате само Оз — по дяволите, нали вече сме стари приятели! Отбих се само за да ви подаря лек мозъчен спазъм, сърдечна криза или нещо подобно. Извинете, но не мога да остана нито секунда повече: трябва да се заема с жена, на която предстои седалищно раждане, сетне ще спретна смърт от задушаване с дим в Омаха.»“
"Гробище за домашни любимци"
Стивън Кинг

Кинг е... велик.
Върнете се в началото Go down
fergie_fen
Админ'
Админ'
fergie_fen


Male
Брой мнения : 2060
Възраст : 28
Местожителство : na ZemQta xd
Хумор : hahahahahahahahahahahahaha no!
Репутация : 1
Потребителски точки : 65
Registration date : 09.08.2008

Character sheet
Име: KaLiiiiн@
Клас: VIa_klas

Любими цитати от филми и книги Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати от филми и книги   Любими цитати от филми и книги Icon_minitime11th Януари 2009, 5:59 am

- Say it. Out loud.
- Vampire.


- Are you afraid?
- No.


TWILIGHT


Последната промяна е направена от Alice Cullen на 11th Януари 2009, 5:37 pm; мнението е било променяно общо 1 път (Reason for editing : Оправих цитатите, защото бяха грешни >.>)
Върнете се в началото Go down
http://www.album.bg/break_the_sun
bunny ^^
i like to move it move it 1fkors!
bunny ^^


Female
Брой мнения : 2150
Възраст : 27
Местожителство : Las Silistra
Хумор : Тролски XD
Репутация : 0
Потребителски точки : 495
Registration date : 10.08.2008

Character sheet
Име: Йола
Клас:

Любими цитати от филми и книги Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати от филми и книги   Любими цитати от филми и книги Icon_minitime13th Януари 2009, 3:26 am

Искаш ли мравки?
Само една малка.
"Страховитото в историята" "Свирепите ацтеки" Любими цитати от филми и книги 439782
Върнете се в началото Go down
fergie_fen
Админ'
Админ'
fergie_fen


Male
Брой мнения : 2060
Възраст : 28
Местожителство : na ZemQta xd
Хумор : hahahahahahahahahahahahaha no!
Репутация : 1
Потребителски точки : 65
Registration date : 09.08.2008

Character sheet
Име: KaLiiiiн@
Клас: VIa_klas

Любими цитати от филми и книги Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати от филми и книги   Любими цитати от филми и книги Icon_minitime17th Февруари 2009, 3:26 am

-Fall down again, Bella?
-No, Emmett. I ponched a wirewolf in the face

Life, Love, Meaning...OVER

Ot twilight
Върнете се в началото Go down
http://www.album.bg/break_the_sun
bunny ^^
i like to move it move it 1fkors!
bunny ^^


Female
Брой мнения : 2150
Възраст : 27
Местожителство : Las Silistra
Хумор : Тролски XD
Репутация : 0
Потребителски точки : 495
Registration date : 10.08.2008

Character sheet
Име: Йола
Клас:

Любими цитати от филми и книги Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати от филми и книги   Любими цитати от филми и книги Icon_minitime9th Април 2009, 9:01 pm

Пингвини.Прелестно.
Затъмнение Twisted Evil


Последната промяна е направена от bunny ^^ на 10th Април 2009, 3:17 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
cruel serenity
only happy when it rains.
only happy when it rains.
cruel serenity


Female
Брой мнения : 3943
Възраст : 28
Репутация : 14
Потребителски точки : 34
Registration date : 08.08.2008

Character sheet
Име: Поля Калън
Клас:

Любими цитати от филми и книги Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати от филми и книги   Любими цитати от филми и книги Icon_minitime9th Април 2009, 10:49 pm

ZOMG
тва е от Затъмнение!
*възмущава се*
Върнете се в началото Go down
bunny ^^
i like to move it move it 1fkors!
bunny ^^


Female
Брой мнения : 2150
Възраст : 27
Местожителство : Las Silistra
Хумор : Тролски XD
Репутация : 0
Потребителски точки : 495
Registration date : 10.08.2008

Character sheet
Име: Йола
Клас:

Любими цитати от филми и книги Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати от филми и книги   Любими цитати от филми и книги Icon_minitime10th Април 2009, 3:19 pm

Сори аз и двете ги чета и заради това ги бъркам! Любими цитати от филми и книги 236462
-Сигурна ли си, че е разумно?
-Вярвай ми, много лесно кървя. Съвсем не е толкова страшно, колкото изглежда.
Новолуние
Върнете се в началото Go down
cruel serenity
only happy when it rains.
only happy when it rains.
cruel serenity


Female
Брой мнения : 3943
Възраст : 28
Репутация : 14
Потребителски точки : 34
Registration date : 08.08.2008

Character sheet
Име: Поля Калън
Клас:

Любими цитати от филми и книги Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати от филми и книги   Любими цитати от филми и книги Icon_minitime26th Май 2009, 1:58 pm


What do i look like? The wizard of Oz? You need a brain? You need a heart? Go ahead. Take mine. Take everything I have.

JACOOOOOOOB <3252345234536136213545
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Любими цитати от филми и книги Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати от филми и книги   Любими цитати от филми и книги Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Любими цитати от филми и книги
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Училище Отец Паисий - гр. Силистра :: Флууд зона :: Игри и флууд-
Идете на: