Училище Отец Паисий - гр. Силистра
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 7 клес ни откраднаха идеята!

Go down 
+2
Шеmеtно gиrLчe' Аti
bunny ^^
6 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
bunny ^^
i like to move it move it 1fkors!
bunny ^^


Female
Брой мнения : 2150
Възраст : 27
Местожителство : Las Silistra
Хумор : Тролски XD
Репутация : 0
Потребителски точки : 495
Registration date : 10.08.2008

Character sheet
Име: Йола
Клас:

7 клес ни откраднаха идеята! Empty
ПисанеЗаглавие: 7 клес ни откраднаха идеята!   7 клес ни откраднаха идеята! Icon_minitime22nd Октомври 2008, 10:20 pm

Днес Жела Добрева съобщи че на съвета се разбрало че 7а са измислили вестинка и цялата слава отива при тях! 7 клес ни откраднаха идеята! 87028 7 клес ни откраднаха идеята! 790270 7 клес ни откраднаха идеята! 380982 Калина, като председател трябва да ходи на съветите,но последно време има други задължения и не може да ходи на съветите! (sh*t) 7 клес ни откраднаха идеята! 123534 Shocked
Върнете се в началото Go down
Шеmеtно gиrLчe' Аti
metalohip-hoppoprockdiscopunkraptechno mania4ka
Шеmеtно gиrLчe' Аti


Female
Брой мнения : 2419
Възраст : 27
Репутация : 0
Потребителски точки : 63
Registration date : 08.08.2008

Character sheet
Име: Атина Димитрова
Клас:

7 клес ни откраднаха идеята! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7 клес ни откраднаха идеята!   7 клес ни откраднаха идеята! Icon_minitime22nd Октомври 2008, 10:50 pm

KaTet0` написа:
Абе то от вашия клас нямаше никого на съвета, но доста се обсъждаше вестника..! ъ защо не бяхте - така дано ви стане гадно, зщото досега нямам никаква заслуга за вестника, но ме направиха да отговарям за него! сори ако има недоволни! 006
Върнете се в началото Go down
cruel serenity
only happy when it rains.
only happy when it rains.
cruel serenity


Female
Брой мнения : 3943
Възраст : 28
Репутация : 14
Потребителски точки : 34
Registration date : 08.08.2008

Character sheet
Име: Поля Калън
Клас:

7 клес ни откраднаха идеята! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7 клес ни откраднаха идеята!   7 клес ни откраднаха идеята! Icon_minitime22nd Октомври 2008, 11:17 pm

Ъъъм... не са я откраднали, просто са сложили тях за отговорници. Всъщност май не е 7а, едната май беше от 7в... нвм. Наистина мисля, че трябва да сложат поне един от нашия клас, все пак...
Върнете се в началото Go down
bunny ^^
i like to move it move it 1fkors!
bunny ^^


Female
Брой мнения : 2150
Възраст : 27
Местожителство : Las Silistra
Хумор : Тролски XD
Репутация : 0
Потребителски точки : 495
Registration date : 10.08.2008

Character sheet
Име: Йола
Клас:

7 клес ни откраднаха идеята! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7 клес ни откраднаха идеята!   7 клес ни откраднаха идеята! Icon_minitime22nd Октомври 2008, 11:26 pm

Не! Нали Добрева каза че на нея и просвучало че 7 клас са измислили идеята!? 7 клес ни откраднаха идеята! 965680
Върнете се в началото Go down
cruel serenity
only happy when it rains.
only happy when it rains.
cruel serenity


Female
Брой мнения : 3943
Възраст : 28
Репутация : 14
Потребителски точки : 34
Registration date : 08.08.2008

Character sheet
Име: Поля Калън
Клас:

7 клес ни откраднаха идеята! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7 клес ни откраднаха идеята!   7 клес ни откраднаха идеята! Icon_minitime22nd Октомври 2008, 11:37 pm

7 клес ни откраднаха идеята! 236462 Еми не че казвам нещо против нашия клас, ама като са били заети е можело да кажат и да пратят някой друг ;] И ако 7ми клас имат достойнство няма да твърдят, че идеята е тяхна 7 клес ни откраднаха идеята! 236462
Върнете се в началото Go down
fergie_fen
Админ'
Админ'
fergie_fen


Male
Брой мнения : 2060
Възраст : 28
Местожителство : na ZemQta xd
Хумор : hahahahahahahahahahahahaha no!
Репутация : 1
Потребителски точки : 65
Registration date : 09.08.2008

Character sheet
Име: KaLiiiiн@
Клас: VIa_klas

7 клес ни откраднаха идеята! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7 клес ни откраднаха идеята!   7 клес ни откраднаха идеята! Icon_minitime23rd Октомври 2008, 2:47 am

Да, ама все пак НИЕ - Валя, аз и Вика хабихме ЦЕННО време, да не говорим за мастило и за хартия. И какво се оказва??? Ние сме допринесли с... НИЩО dies 7 клес ни откраднаха идеята! 87028 7 клес ни откраднаха идеята! 87028 как може?! Кой направи тази глупост и тея събрания нз кога и къде са!!! А колкото до вестника мислим утре да отидем и да питаме какво по-точно е станало! 7 клес ни откраднаха идеята! 965680
Върнете се в началото Go down
http://www.album.bg/break_the_sun
cruel serenity
only happy when it rains.
only happy when it rains.
cruel serenity


Female
Брой мнения : 3943
Възраст : 28
Репутация : 14
Потребителски точки : 34
Registration date : 08.08.2008

Character sheet
Име: Поля Калън
Клас:

7 клес ни откраднаха идеята! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7 клес ни откраднаха идеята!   7 клес ни откраднаха идеята! Icon_minitime23rd Октомври 2008, 8:14 pm

7 клес ни откраднаха идеята! 236462 Ами... добре сте намислили. Според мен ще е добре да има по един отговорник от 6ти и от 7ми клас ;]
Върнете се в началото Go down
fergie_fen
Админ'
Админ'
fergie_fen


Male
Брой мнения : 2060
Възраст : 28
Местожителство : na ZemQta xd
Хумор : hahahahahahahahahahahahaha no!
Репутация : 1
Потребителски точки : 65
Registration date : 09.08.2008

Character sheet
Име: KaLiiiiн@
Клас: VIa_klas

7 клес ни откраднаха идеята! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7 клес ни откраднаха идеята!   7 клес ни откраднаха идеята! Icon_minitime25th Октомври 2008, 1:20 am

е да добре ама само да се знае ние - аз, Валя е Вика ще правим нещо и то най-много предполагам, защото все пак ние се организирахме да го правим!
Мисля, че Йола се е изразила грешна като е написала, че 7 клас са ни откраднали идеята.Те се са я откраднали, а просто са ги назначили да правят нещо. А най-лошото е, че Сийка Николова не е одобрила името на вестника - SCHOOL NEWS, защото не било на БГ. Ако беше например Марта щеше да го хареса, защото е г-ца по английски или пък г-жата по история ако беше нещо историческо или която и да е било г-жа би се съгласила, защото ще е част от нейната работа!
Надявам се, че със се изразявала точно, защото се изразявам ужастно!
Върнете се в началото Go down
http://www.album.bg/break_the_sun
bunny ^^
i like to move it move it 1fkors!
bunny ^^


Female
Брой мнения : 2150
Възраст : 27
Местожителство : Las Silistra
Хумор : Тролски XD
Репутация : 0
Потребителски точки : 495
Registration date : 10.08.2008

Character sheet
Име: Йола
Клас:

7 клес ни откраднаха идеята! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7 клес ни откраднаха идеята!   7 клес ни откраднаха идеята! Icon_minitime25th Октомври 2008, 1:34 am

Бе отмъкнаха ни славата...за МАЛКО ние пак ще завуюваме!
П.П поля заключи темата 014
Върнете се в началото Go down
cruel serenity
only happy when it rains.
only happy when it rains.
cruel serenity


Female
Брой мнения : 3943
Възраст : 28
Репутация : 14
Потребителски точки : 34
Registration date : 08.08.2008

Character sheet
Име: Поля Калън
Клас:

7 клес ни откраднаха идеята! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7 клес ни откраднаха идеята!   7 клес ни откраднаха идеята! Icon_minitime25th Октомври 2008, 2:11 am

Не, няма да заключа темата, има какво да се обсъди...
Нека да ви кажа - вестник от трима човека НЕ СЕ ПРАВИ. Както и да го увъртате, каквото и да твърдите... никога. Да, може да се направи, но ще е супермегагигахиперултра тъп (или други такива подобни думи). И на мен не ми харесва името особено... трябва да е българско, мамка му. Трябва и да е нещо, което да се връзва с училището... а и няма нищо лошо в това 7ми клас да искат да помагат... не твърдят, че идеята е тяхна. 7 клес ни откраднаха идеята! 236462 А и честно казано не е вежно чия е идеята според мен... не виждам защо трябва да се прави на голям въпрос... хъх. не че някой се интересува от моето мнение, ама аз да си кажа. 7 клес ни откраднаха идеята! 439782
Върнете се в началото Go down
fergie_fen
Админ'
Админ'
fergie_fen


Male
Брой мнения : 2060
Възраст : 28
Местожителство : na ZemQta xd
Хумор : hahahahahahahahahahahahaha no!
Репутация : 1
Потребителски точки : 65
Registration date : 09.08.2008

Character sheet
Име: KaLiiiiн@
Клас: VIa_klas

7 клес ни откраднаха идеята! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7 клес ни откраднаха идеята!   7 клес ни откраднаха идеята! Icon_minitime25th Октомври 2008, 2:22 am

Форумът е място, където се слушат мненията на всички! А на нас ни харесва. Саня предложи вестикът да се казва Дунавско 7 клес ни откраднаха идеята! 433369 ... не помня 7 клес ни откраднаха идеята! 380982
Върнете се в началото Go down
http://www.album.bg/break_the_sun
cruel serenity
only happy when it rains.
only happy when it rains.
cruel serenity


Female
Брой мнения : 3943
Възраст : 28
Репутация : 14
Потребителски точки : 34
Registration date : 08.08.2008

Character sheet
Име: Поля Калън
Клас:

7 клес ни откраднаха идеята! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7 клес ни откраднаха идеята!   7 клес ни откраднаха идеята! Icon_minitime25th Октомври 2008, 2:38 am

ъх. такива неща с "дунавско", "дуросторумско" и etc. хич не ми се нравят...
Върнете се в началото Go down
LittLe MiSs`
friend
LittLe MiSs`


Female
Брой мнения : 538
Възраст : 28
Местожителство : silistra city :D
Хумор : СвеЖ :)
Репутация : 0
Потребителски точки : 0
Registration date : 09.08.2008

Character sheet
Име: Vaлenтina
Клас: 6 a (hapPy)

7 клес ни откраднаха идеята! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7 клес ни откраднаха идеята!   7 клес ни откраднаха идеята! Icon_minitime25th Октомври 2008, 2:44 am

Поляя... щом не ти харесват тея идеи, хайде ти кажи как би искала да се казва, а и вестника, като според теб ще е супермегагига....и т.н. ТЪЪп тогава, кажи какво да сложим , че да го направим Хубав. . . А не само да ни критикуваш... 7 клес ни откраднаха идеята! 860655
Върнете се в началото Go down
http://album.bg/valss
cruel serenity
only happy when it rains.
only happy when it rains.
cruel serenity


Female
Брой мнения : 3943
Възраст : 28
Репутация : 14
Потребителски точки : 34
Registration date : 08.08.2008

Character sheet
Име: Поля Калън
Клас:

7 клес ни откраднаха идеята! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7 клес ни откраднаха идеята!   7 клес ни откраднаха идеята! Icon_minitime25th Октомври 2008, 2:47 am

7 клес ни откраднаха идеята! 236462 Олеее, ся ако почна да изреждам... и не казвам, че бих го направила по-добре, не става дума дума за доказване xD Според мен не трябва само вие трите... в смис. и да давате и на други хора да помагат ;] А за име - нещо... хем ненатоварващо, хем ясно, от рода на "Училищен будилник", "Отец Паисий" и секви простотии от тоя род XD
Върнете се в началото Go down
fergie_fen
Админ'
Админ'
fergie_fen


Male
Брой мнения : 2060
Възраст : 28
Местожителство : na ZemQta xd
Хумор : hahahahahahahahahahahahaha no!
Репутация : 1
Потребителски точки : 65
Registration date : 09.08.2008

Character sheet
Име: KaLiiiiн@
Клас: VIa_klas

7 клес ни откраднаха идеята! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7 клес ни откраднаха идеята!   7 клес ни откраднаха идеята! Icon_minitime25th Октомври 2008, 5:43 pm

Няголова, Училищен будилник е възможно най-заспалото заглавие на вестник!
Върнете се в началото Go down
http://www.album.bg/break_the_sun
cruel serenity
only happy when it rains.
only happy when it rains.
cruel serenity


Female
Брой мнения : 3943
Възраст : 28
Репутация : 14
Потребителски точки : 34
Registration date : 08.08.2008

Character sheet
Име: Поля Калън
Клас:

7 клес ни откраднаха идеята! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7 клес ни откраднаха идеята!   7 клес ни откраднаха идеята! Icon_minitime25th Октомври 2008, 5:49 pm

Знам, не се безпокой... просто... да не е на английски, друго не искам. 7 клес ни откраднаха идеята! 439782
И да не виждам "Няголова" 7 клес ни откраднаха идеята! 965680
Върнете се в началото Go down
fergie_fen
Админ'
Админ'
fergie_fen


Male
Брой мнения : 2060
Възраст : 28
Местожителство : na ZemQta xd
Хумор : hahahahahahahahahahahahaha no!
Репутация : 1
Потребителски точки : 65
Registration date : 09.08.2008

Character sheet
Име: KaLiiiiн@
Клас: VIa_klas

7 клес ни откраднаха идеята! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7 клес ни откраднаха идеята!   7 клес ни откраднаха идеята! Icon_minitime25th Октомври 2008, 8:38 pm

Ок, макар ме радва 7 клес ни откраднаха идеята! 235945
Върнете се в началото Go down
http://www.album.bg/break_the_sun
Katy ^
SOULFLY
Katy ^


Female
Брой мнения : 2502
Възраст : 29
Местожителство : on the top of the world
Хумор : cool =)
Репутация : 1
Потребителски точки : 284
Registration date : 09.08.2008

Character sheet
Име: Катерина Минчева
Клас: 7 а!

7 клес ни откраднаха идеята! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7 клес ни откраднаха идеята!   7 клес ни откраднаха идеята! Icon_minitime25th Октомври 2008, 9:25 pm

Така.. виждам, че това е тема и от части против мен..
Искав да кажа, че на съвета АЗ лично казах на директорката, че вие сте направили статиите.. Никой не си приема вашата слава, а както искаш... БТВ на съвета госпожа Желязкова обсъжда това, което си и дала.. Надявям се да не се обидиш, но тя нищо от това не е одобрила.. Аз първото, което е, не искам ви отнемам заслугата.. Като искате правете си тоя вестник, то пак да не ви помогне някой.. Както виждаш аз и Юлия направихме ЕДНА статия ,но я удобриха.. Вие просто не сте схванали добре идеята на първия брой!
Ако искате толкова ще кажа на госпожа Желязкова да ви остави трите да си правите вестника, и после ако иска да ви реже.. или да ви одобрява.. Щом толкова държиш ще се откажа от него.. И само да те известя (най-вече Калина) аз трябваше просто да взема от вас вестника или по-точно статиите и да ги дам на госпожа Николова... Нищо повече.. Не съм казвала, че аз съм го измислила и не знам толкова, защо класната ви преувеличава..
Само да кажа, че Саня не е предлагала вестника да се казва Дунавско ехо! Тя просто показа това на госпожата за пример.. Това е местник на едно друго училище и въобще не е казано.. то е забранено нашия да се казва так..
ПП. Ати, мерси, че ме защити още на първата старинца! 006
Върнете се в началото Go down
Katy ^
SOULFLY
Katy ^


Female
Брой мнения : 2502
Възраст : 29
Местожителство : on the top of the world
Хумор : cool =)
Репутация : 1
Потребителски точки : 284
Registration date : 09.08.2008

Character sheet
Име: Катерина Минчева
Клас: 7 а!

7 клес ни откраднаха идеята! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7 клес ни откраднаха идеята!   7 клес ни откраднаха идеята! Icon_minitime25th Октомври 2008, 10:41 pm

И ако обичаш напиши поне заглавието на темата правилно.
Върнете се в началото Go down
fergie_fen
Админ'
Админ'
fergie_fen


Male
Брой мнения : 2060
Възраст : 28
Местожителство : na ZemQta xd
Хумор : hahahahahahahahahahahahaha no!
Репутация : 1
Потребителски точки : 65
Registration date : 09.08.2008

Character sheet
Име: KaLiiiiн@
Клас: VIa_klas

7 клес ни откраднаха идеята! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7 клес ни откраднаха идеята!   7 клес ни откраднаха идеята! Icon_minitime25th Октомври 2008, 11:49 pm

Ъъъъ, какво съм казала? Излиза,че аз съм виновна а и мисля, че вестника трябва да е интересен, а не скучен!
Върнете се в началото Go down
http://www.album.bg/break_the_sun
Katy ^
SOULFLY
Katy ^


Female
Брой мнения : 2502
Възраст : 29
Местожителство : on the top of the world
Хумор : cool =)
Репутация : 1
Потребителски точки : 284
Registration date : 09.08.2008

Character sheet
Име: Катерина Минчева
Клас: 7 а!

7 клес ни откраднаха идеята! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7 клес ни откраднаха идеята!   7 клес ни откраднаха идеята! Icon_minitime25th Октомври 2008, 11:53 pm

аз също мисля така, но този брой специално трябва да е сериозен и само за даскало.. проумейте го..
Върнете се в началото Go down
fergie_fen
Админ'
Админ'
fergie_fen


Male
Брой мнения : 2060
Възраст : 28
Местожителство : na ZemQta xd
Хумор : hahahahahahahahahahahahaha no!
Репутация : 1
Потребителски точки : 65
Registration date : 09.08.2008

Character sheet
Име: KaLiiiiн@
Клас: VIa_klas

7 клес ни откраднаха идеята! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7 клес ни откраднаха идеята!   7 клес ни откраднаха идеята! Icon_minitime25th Октомври 2008, 11:54 pm

Ок ти май даже не си го веждала Suspect
Върнете се в началото Go down
http://www.album.bg/break_the_sun
Katy ^
SOULFLY
Katy ^


Female
Брой мнения : 2502
Възраст : 29
Местожителство : on the top of the world
Хумор : cool =)
Репутация : 1
Потребителски точки : 284
Registration date : 09.08.2008

Character sheet
Име: Катерина Минчева
Клас: 7 а!

7 клес ни откраднаха идеята! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7 клес ни откраднаха идеята!   7 клес ни откраднаха идеята! Icon_minitime25th Октомври 2008, 11:58 pm

ами виждала съм го но за кратко.. Съжалявам, ако съм те обвинила във нещо или съм те обидила.. не е било за лошо, но тогава не кръщавай теми "7 а ни отнеха вестника": или подобни!
Върнете се в началото Go down
cruel serenity
only happy when it rains.
only happy when it rains.
cruel serenity


Female
Брой мнения : 3943
Възраст : 28
Репутация : 14
Потребителски точки : 34
Registration date : 08.08.2008

Character sheet
Име: Поля Калън
Клас:

7 клес ни откраднаха идеята! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7 клес ни откраднаха идеята!   7 клес ни откраднаха идеята! Icon_minitime26th Октомври 2008, 1:11 am

\\// peace, my dears \\//
Според мен и двете страни имат по малко право... според мен може да се използва някакъв компромис, за да няма такива спорове... например да има един отговорник от нашия клас и един от 7ми клас... или пък Калина, Вика и Валя да предложат брой и другите също да предложат свой и накрая да изберат по-добрия... не че е моя работа, просто да има мир \\// 7 клес ни откраднаха идеята! 439782
Върнете се в началото Go down
Шеmеtно gиrLчe' Аti
metalohip-hoppoprockdiscopunkraptechno mania4ka
Шеmеtно gиrLчe' Аti


Female
Брой мнения : 2419
Възраст : 27
Репутация : 0
Потребителски точки : 63
Registration date : 08.08.2008

Character sheet
Име: Атина Димитрова
Клас:

7 клес ни откраднаха идеята! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7 клес ни откраднаха идеята!   7 клес ни откраднаха идеята! Icon_minitime26th Октомври 2008, 1:17 am

Вече е ясно, че 7 клас не са се провългласили за тези, които са създали идеята за вестника... Според мен няма нищо лошо, ако и има отговорник от 7 клас! Напротив, дори и от пети... Защото те могат да събират информация и така вестника ще стане по-добър. Но да не сте много, защото е труднода се вземат решения... А и все пак този вестник е за всички и всеки има право да участва, ако пожелае (лично мнение)...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





7 клес ни откраднаха идеята! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7 клес ни откраднаха идеята!   7 клес ни откраднаха идеята! Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
7 клес ни откраднаха идеята!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Училище Отец Паисий - гр. Силистра :: Ненужни неща :: Боклук-
Идете на: