Училище Отец Паисий - гр. Силистра
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Дневника на КатЕто! :D

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Katy ^
SOULFLY
Katy ^


Female
Брой мнения : 2502
Възраст : 29
Местожителство : on the top of the world
Хумор : cool =)
Репутация : 1
Потребителски точки : 284
Registration date : 09.08.2008

Character sheet
Име: Катерина Минчева
Клас: 7 а!

Дневника на КатЕто! :D Empty
ПисанеЗаглавие: Дневника на КатЕто! :D   Дневника на КатЕто! :D Icon_minitime7th Октомври 2008, 5:06 pm

Така.. Реших и аз да последвам Поля в гениялна идея за онлайн дневник! *she is a genius, remember!*
Няма да го водя много редовно, даже е по-вероятно да влизам само в събота и неделя, защото нямам абсолютно никакво време за компютъра със тази втора смяна. Сутрин имам да пиша моного домашни, а и след като стана в 9 неми остава време, особено когато имам и нулеви, а това е всеки ден без един! affraid
Иначе обещавам да ви разказвам за седмицата ми всъбота и неделя! =)
4 октомври
Този ден беше събота, станах в девет, глед кво има по ТВ - то и после трябваше да излизам! Се дна приятелка ходихме за няколко подаръка! 006 Беше ми много безидеен ден за измислятне на подаръци.. Следобедът бях на рожден ден на едно момче от моя клас.. Очаквах да е безинтересно, но всъщност беше забавничко.. Бяхме само четири човека (две момчета и две момичета). Три часа тъпкахме солети и си приказвахме по най-различни,а някой даже и тъпички теми, докато гледахме мтв! =) След това играхме малко на СУПЕР МАРИО! Дневника на КатЕто! :D 439782 Трябваше вече да си тръгва, защото беше 6 и нещо.. Прибрах се и заспах! Дневника на КатЕто! :D 439782 След това станах, вечерях и.. пак заспах.. Дневника на КатЕто! :D 439782 ! ! !
5 октомври
Май бест френд хас бърдей! От предния ден й бях купила подарък - на Юлка! След това отидох на Ред кафе . и.. се забавлявах.. Смях се доста, но това са подробности.. След рождения ден отидх в братовчедка ми - котката й ме издра и после си тръгнах, защото баща ми дойде да ме вземе.. Дневника на КатЕто! :D 439782 Прибрах се иии.... не помня много какво правих! А, гледах някакъв филм по БТВ - то на културата Дневника на КатЕто! :D 439782 и после ядох и гледах друг филм.. Дневника на КатЕто! :D 439782 Дневника на КатЕто! :D 439782 И си легнах да спя..!
6 октомври
Вчера, станах, напиах си за даскало домашните.. и гледах сапунки! Дневника на КатЕто! :D 439782 Дневника на КатЕто! :D 439782 Дневника на КатЕто! :D 439782 Да не повярва човек! После ядох (това май е основното действие при мене!) и отидох на даскало! Учих Йола да свири на Алт и... Отидох в кабинета по Физика, където ме очакваше входно.. Дневника на КатЕто! :D 439782 Беше от средна гадност! Не занм каква оценка ще имам.. После по математика решавахме задачи.. Дневника на КатЕто! :D 439782 (да не повярва човек!). Английски, Български.. и пак Математика.. Музика.. и после пак математика.. За те зи всички часове по математика в тетрадката писах всеки пример като отделна подточка и ги закарах до т! =) Дневника на КатЕто! :D 439782 После се прибрах и се наложи да уча на изуст на порщаване! Дневника на КатЕто! :D 439782 После заспах (второто основно действие при мене)..
7 октомври (днес)
Станах, ядох.. Дневника на КатЕто! :D 439782 Написах си домашните и най-накрая ми остана време за компа! Дневника на КатЕто! :D 439782 В момента съм в скайп и форума и още не е станало нищо, за коет ода ви разказвам! =) Айде чао от този ден! =) Дневника на КатЕто! :D 439782 Дневника на КатЕто! :D 439782
[u]


Последната промяна е направена от KaTet0` на 19th Октомври 2008, 7:24 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Katy ^
SOULFLY
Katy ^


Female
Брой мнения : 2502
Възраст : 29
Местожителство : on the top of the world
Хумор : cool =)
Репутация : 1
Потребителски точки : 284
Registration date : 09.08.2008

Character sheet
Име: Катерина Минчева
Клас: 7 а!

Дневника на КатЕто! :D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневника на КатЕто! :D   Дневника на КатЕто! :D Icon_minitime12th Октомври 2008, 11:32 pm

Здравейте! Днес ми е един ужасно смешен ден!! 006 Но пърно ще разкажа за предишните както обещах!

8 октомври
Даскало, Домашни, смях музика и нищо друго.. Дневника на КатЕто! :D 439782
9 октомври
повтаря се действието от 8. Беше скучно с поредните контролни в даскало! Нищо интересно не се случи..!
10 октомври
Ами.. Тъпо отвсякъде! Без време за компа с тая ужасната втора смяна!! След даскало съм говорила повече от час по телефона.. Дневника на КатЕто! :D 439782


Последната промяна е направена от KaTet0` на 19th Октомври 2008, 7:23 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Katy ^
SOULFLY
Katy ^


Female
Брой мнения : 2502
Възраст : 29
Местожителство : on the top of the world
Хумор : cool =)
Репутация : 1
Потребителски точки : 284
Registration date : 09.08.2008

Character sheet
Име: Катерина Минчева
Клас: 7 а!

Дневника на КатЕто! :D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневника на КатЕто! :D   Дневника на КатЕто! :D Icon_minitime18th Октомври 2008, 7:59 pm

Здравейте отново! Извинявам се за кой ли път, че не си водя редовно дневника, но тази смяна - втората е отвратителна.. Не сварвам даже да пусна компютъраа! 004
Иначе какво да ви кажа от последната седмица.. Няма много за казване! Училище - вкъщи - домашни! Това ще го видите във всяко мнение във тази тема! =) За днес - бях вкъщи - най-накрая си оправих стаята Дневника на КатЕто! :D 439782 и сега съм на компа (най-накрая)! Слушам музика и си чатя в скайп. Пиша във форума - има много промени и те много ми харесвам! =) Поля, и другите админи много добре развиват темите и дизайна на форума.. Мисля, че няма училище с толкова якичък форумец! Интернета пак ми прави проблеми ама не знам какво да го правя вече! =) Ако питате нещо за ежедневието ми - ще ви отговоря, но така порсто нямам какво да кажа, защото нищо запомнящо се не се е случила за толкова дни.. ! ! ! 004 Днес си пропуснах тренировката, защото ме боли кракът..-- много ми е гадно! Ам.. Някои хора от клас за малко да ме вбесят до полуда по скайп, но но комент, защото пак ще се изнервя! =) Дневника на КатЕто! :D 439782 Ако се се сетя още нещо или ми се случи нещо днес ще пиша, въпреки, че няма да съм много на компа, че ще излизам и после ще ходя до бабата.. И т.н... 006
Върнете се в началото Go down
Katy ^
SOULFLY
Katy ^


Female
Брой мнения : 2502
Възраст : 29
Местожителство : on the top of the world
Хумор : cool =)
Репутация : 1
Потребителски точки : 284
Registration date : 09.08.2008

Character sheet
Име: Катерина Минчева
Клас: 7 а!

Дневника на КатЕто! :D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневника на КатЕто! :D   Дневника на КатЕто! :D Icon_minitime19th Октомври 2008, 7:28 pm

Здравейте и за днес..
Тази сутрин бях посветила основно на готвено (то едно готвене беше само.. ) Дневника на КатЕто! :D 439782 и на преподреждане на плакатите в стаята ми.. !
За плакатите преместих тези на Аврил Металика и Бон Джови и добавих Още ени на Металика като сега всички плакати са на едно място без този на БТР! И обще взето станаха 2 на Металика2 на Бон Джови и 2 на Аврил (и на БТР)!
За готвенето.. Правих един сладкиш... Първо си правих едн смес (голям бъркоч стана) и добавих към него още един куп неща.. Дневника на КатЕто! :D 439782 Друга не знам какво да ви кажа за днес..
Ще правя след малко презентация по История и... не знам още какво ще правя, но засега чао! =) 006
Върнете се в началото Go down
bunny ^^
i like to move it move it 1fkors!
bunny ^^


Female
Брой мнения : 2150
Възраст : 27
Местожителство : Las Silistra
Хумор : Тролски XD
Репутация : 0
Потребителски точки : 495
Registration date : 10.08.2008

Character sheet
Име: Йола
Клас:

Дневника на КатЕто! :D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневника на КатЕто! :D   Дневника на КатЕто! :D Icon_minitime25th Октомври 2008, 1:43 am

То какво учене падна... мда..само ги прави по0отсеченил 011 006
Върнете се в началото Go down
Katy ^
SOULFLY
Katy ^


Female
Брой мнения : 2502
Възраст : 29
Местожителство : on the top of the world
Хумор : cool =)
Репутация : 1
Потребителски точки : 284
Registration date : 09.08.2008

Character sheet
Име: Катерина Минчева
Клас: 7 а!

Дневника на КатЕто! :D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневника на КатЕто! :D   Дневника на КатЕто! :D Icon_minitime25th Октомври 2008, 9:33 pm

Ами не съм писала отдавна, не защото нямах време за компютъра, а защото нямах нет.. Модема ми се беше бъгнал нещо... Дневника на КатЕто! :D 87028
Иначе не правя нищо особено...
Днес годвих.. Напрявих от тея американските най-известните: cookies!
Много са я кички и се правят прекалено лесно! Сутринта иначе ходих до манежа да гледам мачове.. После бях на билата.. Накупувахме с наште храна и разни нещо за цял векк... По-добре да не казвам срещу каква сума! Дневника на КатЕто! :D 439782 Иначе не съм правила друго кой знае какво... сега съм тука и във скайп.. тъпея ... Дневника на КатЕто! :D 439782
Върнете се в началото Go down
Katy ^
SOULFLY
Katy ^


Female
Брой мнения : 2502
Възраст : 29
Местожителство : on the top of the world
Хумор : cool =)
Репутация : 1
Потребителски точки : 284
Registration date : 09.08.2008

Character sheet
Име: Катерина Минчева
Клас: 7 а!

Дневника на КатЕто! :D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневника на КатЕто! :D   Дневника на КатЕто! :D Icon_minitime26th Октомври 2008, 8:03 pm

Ами.. днес.. баща ми и ма имен ден.. и ще имаме гости.. наложи ми се да си оправя стаята..
и да почистя тук там малко..
иначе после седнах на компа и не съм ставала, освен, за да ям!
Върнете се в началото Go down
Katy ^
SOULFLY
Katy ^


Female
Брой мнения : 2502
Възраст : 29
Местожителство : on the top of the world
Хумор : cool =)
Репутация : 1
Потребителски точки : 284
Registration date : 09.08.2008

Character sheet
Име: Катерина Минчева
Клас: 7 а!

Дневника на КатЕто! :D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневника на КатЕто! :D   Дневника на КатЕто! :D Icon_minitime29th Октомври 2008, 4:12 pm

Такам... нищо особено не се е случила.. (както винаги..)
Е, вчера всичики от класа се изнервихме, заради оценките на госпожата по биология.. В НАШИЯ клас имаше една-две шестици, а ни броят за отличниците.. Аз имам 5=,, а съм писала повече от една страница текста, а СТЕЛИЯН има 5, а е писал по-малко от половин и вс му е в червено! Дневника на КатЕто! :D 88326
Срам и позор.. Тука ще ми разваля успеха! Абе какво да се прави.. явно така ще бъде!.. Надявам се да се връща по-скоро г-жа Георгиева!!!

Иначе днес е голяма скука.. Преди малко си напесах по География, а след малко тр да си пиша по БЕЛ СИП! Дневника на КатЕто! :D 439782
Иначе днеска ми е по-добро настроението от вчера... ама ще видим следобед в даскало.. Ще ни връщат контролните по История... Дневника на КатЕто! :D 380982
И ще имаме История вместо химия.. Дневника на КатЕто! :D 233356 Искам ХИМИЯ! Дневника на КатЕто! :D 233356
Това май е засега.. ще пиша пак.. може би..

ПП. Обожавам "................." (точките..)
Върнете се в началото Go down
Katy ^
SOULFLY
Katy ^


Female
Брой мнения : 2502
Възраст : 29
Местожителство : on the top of the world
Хумор : cool =)
Репутация : 1
Потребителски точки : 284
Registration date : 09.08.2008

Character sheet
Име: Катерина Минчева
Клас: 7 а!

Дневника на КатЕто! :D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневника на КатЕто! :D   Дневника на КатЕто! :D Icon_minitime1st Ноември 2008, 10:49 pm

та.. ето ме и мана.. днеска не беше нищо особено!
сутринта станах и се чудих какво да правя, но се оправих и търгнах за ПМГ. Отидох дидях в коя стая съм и.. чаках да дойде още някой, защото бях подранила!
Дойде госпожата и после се изсипа всчикия народ! Дневника на КатЕто! :D 138469
Качих се в стаята и само нашата беше заключена.. задачите бяха ужасни за седми И ОСМИ клас! Дневника на КатЕто! :D 233356
Не ми стигна въобще времето да ги реше, за повечето.. имам само 84 точки! Нищо работа! Не съм доволна от себе си въобще!!!
Разходих се малко с майка ми, баща ми и леля ми.. и.. се прибрах. Ядох и седнах на компа! Прочетох една страница от форума Twilight и сега съм тука във форума, но няма да се задържа дълго, защото пак ще чета! Благодарение на ПОля, вече ъм абсолютен фен на книгата.. няма търпение да дойде филмът! Много ще е як.. предчувствам го!
Да предупредя всички, които ще прочетат това, че ще имам нов скап: Katie_Cullen и ако забравя да ви пратя пълномощно ми пратете вие! =)
Айде бб за сега, че ще чета! Дневника на КатЕто! :D 965680

love you!
your Katie Cullen! 029
Върнете се в началото Go down
Katy ^
SOULFLY
Katy ^


Female
Брой мнения : 2502
Възраст : 29
Местожителство : on the top of the world
Хумор : cool =)
Репутация : 1
Потребителски точки : 284
Registration date : 09.08.2008

Character sheet
Име: Катерина Минчева
Клас: 7 а!

Дневника на КатЕто! :D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневника на КатЕто! :D   Дневника на КатЕто! :D Icon_minitime8th Ноември 2008, 9:21 pm

Да взема да драсна нещо тука.. нема да е зле! Та..
Вчера беше така обявения от мене ден на неизмеримата лигня!! Беше голяма безкрайно лигавене п ФВС! Играхме баскетбол така да се каже на ТРИ.. поварям ТРИ отбора! Беше велико.. До такава степен на лигавня стигнахме, че вече не чувствах студа, който беше вледеняващ!! и Най-интересното беше, че тази лигамня, се осъществи благодарение на момчетата.. ! Понякога са такива пичове!! 006 Чакайте да не ги похваля много, че ще ги урочасам.. или орочасам.. както се пише Дневника на КатЕто! :D 439782 Дневника на КатЕто! :D 439782 Дневника на КатЕто! :D 439782
Та.. общо взето това беше.. Иначе мога да споделя още ного за даскало по повод часовете по Биология и Химия, но айде да не разгласявам пълните подробности!! Дневника на КатЕто! :D 439782 Сега като се сетя за вчера.. още ми е лигаво.. смея се и не мога да уцелвам копченцата на клавиатуррата.. (как звучи - копченца ) Дневника на КатЕто! :D 439782 Дневника на КатЕто! :D 439782 и.. не знам още какво да кажа, току що допуснах поредната грешка в буквите.. надява седа не се обидите, ако случайно пожелете какво съм споделила в дневника си!!!
Върнете се в началото Go down
Katy ^
SOULFLY
Katy ^


Female
Брой мнения : 2502
Възраст : 29
Местожителство : on the top of the world
Хумор : cool =)
Репутация : 1
Потребителски точки : 284
Registration date : 09.08.2008

Character sheet
Име: Катерина Минчева
Клас: 7 а!

Дневника на КатЕто! :D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневника на КатЕто! :D   Дневника на КатЕто! :D Icon_minitime8th Ноември 2008, 9:27 pm

Офф.. аз пък цъкнах сенд..
Оле.. 032 Дневника на КатЕто! :D 439782 Мн съм зле.. във четвъртък открих, че откакто съм сестра на Поляя! 029 е започнала да ме хваща шизофренията.. виждах звездички посред бял ден в час по английски.. ходи като гламава във стаята без цел и.. посока!! Дневника на КатЕто! :D 439782 Дневника на КатЕто! :D 439782 Дневника на КатЕто! :D 439782

Освен това, днес беше скучно.. аа.. още един признах та сестринството ми със Поля! събудих се в девет.. и отново си затворих очите! След 5 мин пак ги отварям и какво... 10 и 30 хах.. майка ми и идва и вика аре няма ли да ставаш и аз казах едвам е девет..
А тя ми вика.. как ще е девет.. десет и половина е! Дневника на КатЕто! :D 439782 Дневника на КатЕто! :D 439782 Аз я гледам и казавм ама преди пет мин беше девет!.. Мне.. - каза тя - пхреди пет мин е било 10 и 25 Дневника на КатЕто! :D 439782 Дневника на КатЕто! :D 439782 Дневника на КатЕто! :D 439782 .. и аз продължавам да твърдя, че преди пет мин е било девет! Тя ме гледа и се чуди.. гледаше ме много странно! Дневника на КатЕто! :D 439782 Дневника на КатЕто! :D 439782 Но явно ме хваща Шизото! Дневника на КатЕто! :D 439782 Дневника на КатЕто! :D 439782

И така де.. айде стига съм ви отнемала от ценното време ако четете това! Днес нищо др не се е случило.. ходих навън за малко и до била.. и след малко ше тръгвам на гости в леля ми, че има имен ден!

Айде бб.
И за който го е прочел много Дневника на КатЕто! :D 999373
from me- your Katie Cullen--вече и Шизо!
Върнете се в началото Go down
Katy ^
SOULFLY
Katy ^


Female
Брой мнения : 2502
Възраст : 29
Местожителство : on the top of the world
Хумор : cool =)
Репутация : 1
Потребителски точки : 284
Registration date : 09.08.2008

Character sheet
Име: Катерина Минчева
Клас: 7 а!

Дневника на КатЕто! :D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневника на КатЕто! :D   Дневника на КатЕто! :D Icon_minitime9th Ноември 2008, 9:38 pm

hiii! Дневника на КатЕто! :D 439782 Love you so mucH!
Днес осъзнах много неща.. какви са те.. просто забравих! Дневника на КатЕто! :D 439782
Оле.. като се сетя.. от 12 часа се мъча да си прибера новия папагал в клетката... Не мога и тва е! Ядосах се, започнах да викам и накрая ме спаси това, че хипервинтелирах.... по метода на сестра ми... (Здрач РулЗзз) та..
общо взето така ми мина целия ден Дневника на КатЕто! :D 439782 след като станах-.. не особено рано Дневника на КатЕто! :D 439782 а.. ядох и после се настаних по най-кучешкат поза за гледане на телевизия! Дневника на КатЕто! :D 439782 Дневника на КатЕто! :D 439782 Гледах една камара простотии.. и после взех едно важно решение - да си напиша дом по Математика ЗИп.. Сега смятам да се гръмна Дневника на КатЕто! :D 439782 , защото утре имам две контролни и най-вероятно ще ми връщата контролното от сряда по Бел.! Не ми се ходи на даскало.. освен това имам и три часа МАТЕМАТИКА!

Открих, че шизофренията и мързелът са ме хванали, ама ама са ме приковали колкото могат и не ме пускат.. чак не мога да пиша на клавиатурата от тях.. АА Дневника на КатЕто! :D 439782 Дневника на КатЕто! :D 439782
Освен това.. не знам какво да кажа.. Не съм си писала с никой по скайп все още.. и едва ли ще се задържа много на компа, защото ще имаме поредните гости за пореден път.. Дневника на КатЕто! :D 439782 Дневника на КатЕто! :D 439782
Не знам какво др да правя, ама нещо мн ме мързи да пиша (започнах да съкращавам думите..)
аа.. гладна съм а ме мързи да стана да си взема нещо за ядене.. ще се гръмна.. или по скоро трябва да гръмна мързела, който така ме хванал във веригите ссисии.. dies
Та.. не знам още какво да ви кажа, така че.. айде чао чао
Искрено ваша Една от сестрите Калън!! Дневника на КатЕто! :D 439782 Дневника на КатЕто! :D 439782
Върнете се в началото Go down
Katy ^
SOULFLY
Katy ^


Female
Брой мнения : 2502
Възраст : 29
Местожителство : on the top of the world
Хумор : cool =)
Репутация : 1
Потребителски точки : 284
Registration date : 09.08.2008

Character sheet
Име: Катерина Минчева
Клас: 7 а!

Дневника на КатЕто! :D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневника на КатЕто! :D   Дневника на КатЕто! :D Icon_minitime19th Ноември 2008, 5:04 pm

оле.. откога не съм писала.. мн м н м н м н мн м н ч н мч н м н м н сори..!!!!
Та то и без тва нема какво да се пише.. нищо не ми се случва.. а ходих в троян минала събота и неделя защото баща ми и маше РД
искарах си мн забавно видях се с една от най-добрите ми прияателки от София.. мно яко си изкарах.. легнах си в четири.. а дотогава танцувах и играх карти Дневника на КатЕто! :D 439782 Дневника на КатЕто! :D 439782 Дневника на КатЕто! :D 439782

др не е ставало.. сега остава да доживея до бетък за да гледзам Здрач.. После след филма като мине известно време да хиперевнтилирам.. ще ви пиша!
Върнете се в началото Go down
Katy ^
SOULFLY
Katy ^


Female
Брой мнения : 2502
Възраст : 29
Местожителство : on the top of the world
Хумор : cool =)
Репутация : 1
Потребителски точки : 284
Registration date : 09.08.2008

Character sheet
Име: Катерина Минчева
Клас: 7 а!

Дневника на КатЕто! :D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневника на КатЕто! :D   Дневника на КатЕто! :D Icon_minitime22nd Ноември 2008, 12:22 am

оо не.. толкова време чакам този ден.. а накрая какво
пак го няма филма.. ще рева.. просто не ми се вярва как е възможно такова нещо!! направо не си го обяснявам!! не мога да го разбера.. тея егоистични американци не ни пускат филма в нета да го гледаме... оле ще се самообия.. не мога да стоя на компа и да не го гледам..
най.вероятно. ега ще си легна спокойно.. доколкото мога при мисълта че не съм гледала филма.. и утре сутринта ще стана и ще.. ГО ГЛЕДАМ!!!!!! 029
Ама ако и утре го няма ще се самоубия!!!

оф айде нама да ви губя времето повече в празни приказки (ако въобще някой си го е изубил докато ми чете интернет дневника..)

искрено ваша Кати! Калън! 029
Върнете се в началото Go down
Katy ^
SOULFLY
Katy ^


Female
Брой мнения : 2502
Възраст : 29
Местожителство : on the top of the world
Хумор : cool =)
Репутация : 1
Потребителски точки : 284
Registration date : 09.08.2008

Character sheet
Име: Катерина Минчева
Клас: 7 а!

Дневника на КатЕто! :D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневника на КатЕто! :D   Дневника на КатЕто! :D Icon_minitime1st Декември 2008, 3:25 am

Оле.. откога не съм писала.. много сори..ама нямам време за компа! Или въобще забравям..или нещо такова! Иначе нищо особено не ми се случва!!!
Сега не знам какво да правя. току що пристигна леля ми от герания и я посрещнах.. ядох доста... топла ми е.. ама не знам какво още да правя! ВЕче и Атито изелез от форума! няма с кого да пиша.. ама шанс!! Мисля сега да си изтегля всичките филми на Харито.. много ми се гледат.... !! А пък супер ме радва седмата книга...
Многа якичко го е измислала тази жена тази страхотна книга! Просто те със Здрач са велики! Не знам защо толкова ми харесват, но...
и общо взета така нищо не правя по цял ден!! Тъпо ми е, а утра пак на даскало.. ще уча, а ще ходя утре до библиотеката там във онзи автобус на голямото Четене! Ще менкаме книги! Дневника на КатЕто! :D 439782 Дневника на КатЕто! :D 439782

Не знам ащо какво да ви кажа!!! Чудя ви се как пишете по толкова дълги мнения в дневниците! Хайде чао и вичко най.добро ви желая..

Ох.. нямам търепине да дойде Коледа! Обожавам го този празник!! Дневника на КатЕто! :D 439782 Дневника на КатЕто! :D 439782

Искрено ваша Katie_Cullen!! Дневника на КатЕто! :D 439782 Дневника на КатЕто! :D 439782
Върнете се в началото Go down
Katy ^
SOULFLY
Katy ^


Female
Брой мнения : 2502
Възраст : 29
Местожителство : on the top of the world
Хумор : cool =)
Репутация : 1
Потребителски точки : 284
Registration date : 09.08.2008

Character sheet
Име: Катерина Минчева
Клас: 7 а!

Дневника на КатЕто! :D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневника на КатЕто! :D   Дневника на КатЕто! :D Icon_minitime6th Декември 2008, 6:12 pm

Време е за писане.. Мога да обобщя цялата седмица в едно изречение.. попринцип не обичам да съм многословна!!

Та... нищо осбено.. само училище.. Беше много яко в понеделник като ходихме на голямото чете на площада.. и в Сряда на нашето! Получи се неочаквано добре!! И въпреки тов останаха книги! Ама ще проведем още едно и ги запазихме за втория път!! та..
а И честит Никулден! Нямаме именнци във форума.. о.. всъщност имаме! Николета! Мда ще отида да напрвая тема в поздравленията!! =)
И общо взето това ми е за цялата седмица! Айде чао чао! Ще пиша пак!

Много искам коледа.. много.. моног..! И може би и заралди ваканцията.. ама до ваканцията имам и две класни.. оф.. ще видим!! Дневника на КатЕто! :D 439782
Айде наистина чао!

Искрено ваша Cullen! 029
Върнете се в началото Go down
Katy ^
SOULFLY
Katy ^


Female
Брой мнения : 2502
Възраст : 29
Местожителство : on the top of the world
Хумор : cool =)
Репутация : 1
Потребителски точки : 284
Registration date : 09.08.2008

Character sheet
Име: Катерина Минчева
Клас: 7 а!

Дневника на КатЕто! :D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневника на КатЕто! :D   Дневника на КатЕто! :D Icon_minitime7th Декември 2008, 10:31 pm

Та... Днеска ми е безкрайно тъпо! Нищо не ми се е случвало ама то и нямаше кога! Първо спах до 11 и 30.. Станах и ходихме на Билата! Загубихме и там два часа! Прирах се, ядох и ето ме тука! нищо интересно. Нямам още какво да ви кажа! Айде чао!

Дневника на КатЕто! :D 439782 Katie! Дневника на КатЕто! :D 439782
Върнете се в началото Go down
Katy ^
SOULFLY
Katy ^


Female
Брой мнения : 2502
Възраст : 29
Местожителство : on the top of the world
Хумор : cool =)
Репутация : 1
Потребителски точки : 284
Registration date : 09.08.2008

Character sheet
Име: Катерина Минчева
Клас: 7 а!

Дневника на КатЕто! :D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневника на КатЕто! :D   Дневника на КатЕто! :D Icon_minitime30th Декември 2008, 10:05 pm

аАА.. доста отдавна не съм писала.. Нищо не ми се е случило толкова! Получих подаръци! Всичките си ми кефкат вного!

Иначе вчера си купих ново лаптопче.. Много е якичко, но се забаквам с прогромките и звуковата карта.. скоро ще го оправя!!

Иначе чакам нова година и съм щастлива .. дано това не се промени! 023




Нямам да ви кажа Друго много сори за кратките ми мнения, но нищо не ми се случва толкова, което да ви кажа и разкажа толковя обстойно!!

Айде чао и
ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ Дневника на КатЕто! :D 504863 Дневника на КатЕто! :D 993613 Дневника на КатЕто! :D 995333 Дневника на КатЕто! :D 504863 Дневника на КатЕто! :D 891139 Дневника на КатЕто! :D 891139 Дневника на КатЕто! :D 416247 Дневника на КатЕто! :D 597764 Дневника на КатЕто! :D 653952
Върнете се в началото Go down
Katy ^
SOULFLY
Katy ^


Female
Брой мнения : 2502
Възраст : 29
Местожителство : on the top of the world
Хумор : cool =)
Репутация : 1
Потребителски точки : 284
Registration date : 09.08.2008

Character sheet
Име: Катерина Минчева
Клас: 7 а!

Дневника на КатЕто! :D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневника на КатЕто! :D   Дневника на КатЕто! :D Icon_minitime15th Януари 2009, 4:46 am

Мале откога не съм писала.. много съжалявам!
Иначе какво правя.. скука отвсякъде!!! Само даскало и никакво разнообразие в ежедневието ми....
И контролно след контролно.. оле ще се гръмна.. все пак не съм произведена, да бъда компютър и каквото ме питат да го знам!!! Ама.. ще се оправя все някакси!!!
Сп се кефя на плакатчета на Здрач, с които се сдобих през последните няколко дни!!
Мн са диви! Дневника на КатЕто! :D 439782 Дневника на КатЕто! :D 439782 Дневника на КатЕто! :D 439782 Дневника на КатЕто! :D 439782
Ъ..мм.. Май трябва да си лягам, че нещо ме е хванал мързела!! Айде чао чао и приятни сънища на всички!!


А, и забравих да се похваля за вчерашната ми чатня с Едуард (по приатно ми е да го наричам така!)
Беше върховно.. направо английският ми блокира Дневника на КатЕто! :D 439782 Дневника на КатЕто! :D 439782 Дневника на КатЕто! :D 439782 Дневника на КатЕто! :D 439782 ама се оправих може би с някои грешки..
Аки ви е интересно да го прочете влезте във скайп чатове във игри и флууд! =)

Айде наистина чао и
SWEET DREAMS!!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Дневника на КатЕто! :D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневника на КатЕто! :D   Дневника на КатЕто! :D Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Дневника на КатЕто! :D
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Училище Отец Паисий - гр. Силистра :: Ненужни неща :: Боклук :: Архив-
Идете на: